ślubna sesja zdjęciowa

Fotograf Danuta Pędzik – Creative Photography

Kilka słów o studiu

Nazywam się Danuta Pędzik, jestem fotografem z zawodu i zamiłowania. Witam serdecznie na stronie Creative Photography!

Jestem założycielką i właścicielką studia Creative Photography „CP”. Firma działa od 2016 roku, głównie na terenie Katowic, Częstochowy i Myszkowa. Od momentu powstania Creative Photography, miałam przyjemność wykonać wiele sesji ślubnych, narzeczeńskich i plenerowych. Śmiało mogę stwierdzić, że działalność mojego studia to pasmo sukcesów. Nie udałoby się to jednak, gdybym oprócz wiedzy i odpowiedniego przygotowania nie miała serca do tego co robię. Uważam się za pasjonatkę i fotografa z powołania. Wierzę, że to właśnie uczucie do tego zawodu pozwala mi na profesjonalne wykonywanie swojej pracy. Szczególną dziedziną, ze względu na jej emocjonalną sferę, jest dla mnie fotografia ślubna – co możecie zobaczyć w galerii.

Wkładam w wykonywaną pracę wiele starań. Ciągle rozbudowuje i unowocześniam swoją ofertę, by móc Wam zagwarantować albumy ciekawe, oryginalne i spełniające wszystkie Wasze oczekiwania. Staram się, aby współpraca ze mną zawsze była dla Was miłym przeżyciem i wspomnieniem do którego chętnie będziecie wracać.

Jestem zwolennikiem tradycyjnych studyjnych zdjęć ślubnych. W swojej ofercie posiadam studio mobilne, do z którego skorzystania bardzo Was zachęcam. Uważam że Dzień Ślubu to najpiękniejsza chwila w życiu człowieka, dlatego też należy go solidnie wykorzystać, między innymi na wykonanie pięknych zdjęć, które będą pamiątką na całe życie.

Zachęcam bardzo do współpracy! 

Zapraszam,

Danuta Pędzik

 

Marka Creative Photography "CP" Danuta Pędzik, należy do firmy "PARADISEUS" 
Regon: 36481269